2015 m. spalio 20 d., antradienis

Pradedam irklenčių verslą Tenerifėje / 1 dalis

Sėdžiu po limonado automatu Transmeditteriana kelte pakeliui į Kanarų salas, kur atidarinėsim irklenčių nuomos filialą. Limonado nesinori, bet čia vienintelė vieta plaukiant biudžetine klase, kur galima gauti elektros tapšnojamiems įrenginiams. Kitą kartą bilietus rezervuosiu pats, nes kolega akivaizdžiai linkęs taupyti mano komforto sąskaita. Beveik kilo pagunda atjungus cukraus pertekliaus ir kalorijų generatorių prie lizdo prijungti ir fotoaparatą, bet pagalvojau, kad tiek daug nefotkinsiu, o ir koks nors laivo junga gali nesuprasti mano ketinimų propaguoti gyvenimą be dirbtinų saldiklių. Kitavertus, gaučiau nemokamą ispanų kalbos pamoką.

Sedėdamas čia atradau naują verslo nišą, kuri su irklentėmis susijusi labai saikingai. Kadangi laive technologijų narkomanų yra daugiau, o garsiakalbis ispanų ir sunkiai suprantama anglų kalba reguliariai praneša, kad už pavogtus mūsų daiktus atsakingi mes patys, mano bendrakeleiviai pradėjo naudotis vieninteliu netoliese likusiu elektros lizdu nepamiršdami paprašyti manęs apsaugoti jų telefonus, o jau žilstelėjęs ispanas už paslaugą atsiskaitė Tropical alaus skardine.
Gerti alų po limonado automatu turbūt yra kilni protesto prieš saldiklius forma. Kitavertus faktas, kad vidurio europiečiui mokama alkoholiu už apsaugą, kiek neramina.

Tenerifės misijai iš danų policijos nupirktame DAS AUTO benzininiam passat'e, dyzelio taršos falsifikavimo įranga greičiausiai jau netilptų nes į universalą sugrūdau 14 irklenčių ir visą krūvą pagalbinės įrangos. Gal tik vairuotojui vietos daug nepalikau. Būtų gal ir neblogai, tik vairuoti teko man. Tai pasirodė paprasčiausias būdas atvežti reikalingą lentų kiekį nes kitu atveju tektu jas siųsti į Gran Cannaria ir ten užsimti maloniomis muitinės procedūromis, o jas atlikus, siųsti lentas į Tenerifę. Panašu, kad visi draugai ir mus lankysiantys giminaičiai lėktuvu skraidins po irklentę. Pavadinkime šį nepatogumą mokesčiu už svetingumą :-)

Įsmeigti rožinę supboard.lt vėliavą Tenerifėje eilinis mūsų pirma darom o tada galvojam strategijos manifestas. Į salą visa SUP'erių komanda ketina suvažiuoti kaip nykštukai pas Bilbą Beginsą Tolkien'o Grafystėje – po viena, po du, kad salos šeimininkų plačiais užmojais neišgąsdintumėm. Kaip seksis greitai paaiškės, bet žiema be sniego bus įdomi. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą